Momenteel ervaren wij packetloss en drops in het verkeer over enkele BGP verbindingen. Er wordt hard gewerkt om deze storing zo snel mogelijk op te lossen.

4 Thoughts on “Packetloss op het netwerk

  1. Een deel van het verkeer is nu bij Reasonnet omgeleid en blijft stabiel. Het overige verkeer zal ook omgeleid worden nu.
    Mocht u nog problemen ervaren neem dan contact op met ons support team.

  2. De oorzaak is gevonden door Reasonnet en het verkeer zal omgeleid worden, dit zal een korte onderbreking tot gevolg hebben voor het intern verkeer.

  3. Er zijn problemen op het pad gevonden over het netwerk van Reasonnet en daar is dit nu in onderzoek.
    Een deel van het verkeer is omgeleid en dat stabiliseert, maar netwerken verdeeld over de beide datacentra blijven nog hinder ondervinden.

  4. De packetloss zit op de verbinding tussen de beide datacentra. De leveranciers werken aan een oplossing.

    Ondertussen gaan wij routering voor het verkeer aanpassen ten einde de lijn te ontlasten.

Post Navigation